Přeskočit na obsah

On-line objednávka přepravy

On-line objednávka přepravy

Objednávka přepravy vozidel z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i ojetých vozidel z celé Itálie.

Zasilatelský příkaz

Online zasilatelský příkaz umožňuje objednat přepravu vozidel z pohodlí domova nebo kanceláře. Objednávku / zasílatelský příkaz Vám také vyplníme telefonicky na našem ZÁKAZNICKÉM CENTRU – tel.: +420 603 737 626

Zasílatel:Jakub Holub
Sídlo:Barvířka 529, 756 63 Krhová
IČ:741 15 120
Kontakt:M: +420 603 737 626e-mail: info@prepravaautomobilu.cz
U dodávek, obytných vozů, karavanů a lodí je nutné uvézt také rozměry
Prosím uveďte datum od kterého je možno automobil vyzvednout
Pokud si vozidlo nevyzvednete v některém z našich logistických areálů uveďte prosím Vámi požadovanou adresu vykládky vozidla.

Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 2 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 8 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Ozveme se Vám co nejdříve. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná. Po úspěšném vyplnění všech údajů odešlete objednávku tlačítkem „Odeslat zasilatelský příkaz“. Po obdržení Vaši objednávky budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi probereme možné varianty přepravy. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů. Na Váš e-mail bude následně odeslána přepravní smlouva a plná moc k vyzvednutí vozidla. BEZ ZPĚTNÉHO POTVRZENÍ ZASÍLATELEM JE TATO OBJEDNÁVKA NEPLATNÁ !